Člověk se před sněhem schová, ale tvůj pes s tebou půjde i vánicí.

Po dlouhé odmlce Dasty zdraví :-)

20. dubna 2011 v 17:56
Ahojky všichni!
Omlouvám se, ale nějak nestíhám nebo spíš já jo, ale panička ne :-). Tak to zkusíme napravit :-).
Rostu jako po dobrém papání a tak jsem dorostla mamku Bereniku a ségru Cattleu. Ty mám stále u sebe a tak jsem si s nima užívala zimní radovánky. Je fajn nebýt sama, ve společnosti se líp blbne. Jen jsem začala být drzá na Cattleu a ona mi to vysvětlila po svém. Pěěěkně mi rozpárala po délce levé ucho 6cm dlouhou dírou skrz kůži i chrupavku a z toho asi 2cm skrz na skrz. To jsou ty dlouhé uši ! Musel mi to pan doktor zašít a pořádně mě to štvalo. Tohle prý není týrání! Ale na něco jsou dobré - bezva se mi za ně vodí mamka, i když mi za to panička nadává. Od té doby se pereme každou chvilku. Panička vyhrožuje, že udělají kotce a místo na gauči budeme v boudě. Ale to by neudělala :-), s kým by se každou chvilku pomuchlala? A kdo by jí funěl u telky do ouška :-) a kdo by vyháněl cizí kočky?
Na začátku dubna jsme byli v Křenici na svodu a sešli jsme se všichni sourozenci. Přijela i Darja až z Moravy - to se cení a Delika Tesa se sešroubobanou zadní nohou, chudinka malá. Ale blbla stejně, jako by ji měla zdravou :-). Tak jsme si pokecali a naši pánečci si navzájem postěžovali, co vyvádíme za hovadiny. Kdo je nejrozpustilejší se posoudit asi nedá, ale dáváme si záležet, aby měli o čem mluvit :-).
Teď už je venku pěkně a já jsem zase začala chodit na cvičák a jezdím často do města, protože nemám ráda chlapy, tak abych viděla, že jsou taky slušní a hodní a nevrčela na každého, kterého vidím.
Tak se mějte a já se ozvu snad dřív než nyní :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zdraví zdraví | Web | 16. července 2012 v 8:53 | Reagovat

super blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama