Člověk se před sněhem schová, ale tvůj pes s tebou půjde i vánicí.

jsem tu

24. června 2012 v 23:36
Tak jsem zase po dlouhé době tady, ale jen na skok - nějak nestíhám - musím vymýšlet nové voloviny, aby se naši doma nenudili :-).
Teď jsem se naučila otvírat odpadkový koš a vytahám z něho vše, co tam zrovna je. Bezva zábava je i přeskakování plotu do zeleninové zahrádky - hodím tam bobíka, něco čmajznu ze záhonku a hop zase zpátky. Dvounožci mě odhalili a zvýšili mi plot, tak mám po žížalkách :-(. Ááá, už jsou tu nové srandičky :-). Trhám si nezralá jablíčka, chvilku si s nima pohraju a pak je většinou spapám. Ale jsou hnusně kyselá a je mi po nich šoufl.
Také jsme slavily narozky - mamča Berenika už krásných osm let, blondýnka Cattlea pět a já dva roky. Dostaly jsme plno papacích, žvýkacích a hracích dárečků a jako vždycky, jsme se o všechno spravedlivě podělily. Měli byste vidět maminu když ji naprdnu / tedy něco víc /, to by jí těch osm nikdo nehádal. Vystartí po mně jako mladice a vysvětlí mi, jak se mám chovat :-). To se pak raději klidím. Dokonce jsou chvíle, kdy ona zve mně k blbnutí :-). I na cvičáku si ještě ráda zamaká a největší odměnou je jí figurant - toho miluje přímo k sežrání :-).
Jestli se mi to povede, šoupnu sem pár fotek.
Tak se mějte a krásné léto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coddýsek Coddýsek | 4. července 2012 v 19:03 | Reagovat

Ahoj ségra, no konečně, jsem myslel, že ani neštěkneš. Koukej psát, ať vím, čím vytáčíš dvounožce, bo mně dochází inspirace na ty mý pandy :-D Pusu tobě, Cattynce i mamince Berče a pozdravuj dvounohý a užívejte léto. A piš, jasný? ! Tvůj brácha Coddýs

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama