Člověk se před sněhem schová, ale tvůj pes s tebou půjde i vánicí.

Je po prázdninách

20. září 2012 v 12:18 |  Dasty
Zdravím všechny.
Prázdniny jsou v tahu a myslím, že se vyvedly :-). Počasí docela přálo a tak jsem si je užila a podělím se s Vámi. Začátek července jsem strávila s dvounohýma na chaloupce v Orlických horách. Nejvíc jsem si užívala s dětskou smečkou. Chodili jsme do lesa, blbli v potoce, běhali po stráni a hlavně jsme chodili na výbornou zmrzlinu do hospůdky :-). Kluci i holky mě brali skoro všude s sebou a já je za to miluju. Škoda, že je to od nás tak daleko a nejezdíme tam častěji. To by mohla jet i mamka Berenika a ségra /blondýnka/ Cattlea. Takle se na sebe moooc těšíme a po návratu řádíme, jak urvané ze řetězu :-). Chudák tráva, ta dostala zabrat!
A doma je zase víc času na vymýšlení volovin. Já s Catty jsme přebornice v požírání jablek. Krademe je pod stromy i z košíku a bedýnky - prostě všude, kde se dá. A máte vidět ten děsný smrad, když si pak pšouknem :-). Pšouknem a před tou kvasící smradlavou bombou utečem a necháme v tom dvounožce samotné :-). To je pak řev! Mamka o ně nestojí a neví tedy, o co přichází :-). Často se teď vyhříváme na sluníčku a já se ráda rochním na křesle. Rovnat přehozy nemá význam, já je hned zase přeořu :-). Prý nám vezmou gauč i křesla a budem na zemi, když si ničeho nevážíme.
Dvounožka na chalupě zapomněla, že se přede mnou musí všechno schovávat a dělala kapustové karbanátky. Nechala ty syrové na tácku na lince a já jsem je šla ochutnat, když si odběhla :-). Přiška moc brzy, ale řvala, jako bych je všecky sežrala. Přitom jsem fakt jen ochutnala - mohu doložit fotkou :-). Dalším mým koníčkem se stalo pozorování našich želviček při papání i jiných aktivitách /sex/ :-). Občas jim něco k snědku čmajznu :-). Jsem takový všežravec a miluju i ovoce a zeleninu - prý je to zdravé :-).
Tak se mějte a až zase něco vymyslím, tak Vám o tom napíšu. Pá a pusu všem :-).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama